sportonline.pl

sport w najlepszym wydaniu

Dziewczyna Szpilki zadebiutuje w MMA!

Kamila Wybrańczyk postanowiła zadebiutować w Fame MMA. Artur Szpilka komentuje decyzję swojej dziewczyny: „Zobaczycie, że to cholernie zawzięta kobieta, która łatwo nie odpuści. Na pewno będzie chciała zaznaczyć swoją obecność.

Dziewczyna Szpilki w fame MMA

Jeden z najlepszych obecnie polskich bokserów potwierdził ambitne plany swojej dziewczyny. Przyznał jednak również, że nie ma z tą decyzją nic wspólnego, a nawet był nią nieco zaskoczony. Nie zamierza jednak wywierać nacisków na decyzje podejmowane przez życiową partnerkę. Nie jest jednocześnie nieświadomy i wolny od obaw, jak niebezpieczna jest walka bez taryfy ulgowej.

Gala Fame MMA to ciężka praca, walka na serio w stresie i zagrożeniu. Artur jest jednak przekonany o wysokich umiejętnościach swojej dziewczyny i jej dużej odporności na stres i emocje. Wie również że Kamila sztuki walki ćwiczy od wielu lat i z pewnością jej decyzja jest przemyślana.

Artur Szpilka zamierza wspierać ukochaną

Artur Szpilka opowiedział o początkach kariery swojej wybranki w sportach walki. Sięgają one lat 2015-2018, kiedy razem z ukochaną mieszkali w Houston (USA), a dziewczyna zaczęła trenować brazylijskie ju-jitsu. Dziś kontynuuje trening w szkółce Akademia Gorila w Warszawie, biorąc udział w licznych obozach sportowych.

Szpilka zdaje sobie sprawę z tego, z jak poważnym ryzykiem wiąże się uprawianie sportów walki, ale zamierza wspierać swoją dziewczynę i być z nią obecny w hali. Przyznaje jednak, że podczas walki zostawi ją w rękach sztabu szkoleniowego, obawiając się własnych emocji.

Przeciwniczką Kamili Wybrańczyk jest influencerka, Marta Linkiewicz. Kobieta ma za sobą cztery walki w Fame MMA, w tym trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Marta, podobnie jak Kamila Wybrańczyk, startuje w Fame MMA jako całkowita amatorka.