sportonline.pl

sport w najlepszym wydaniu

Żużel w TVN?

TVN to stacja, która nie kojarzy się ze sportem. Trzeba jednak otwarcie powiedzieć, że w przyszłości sytuacja może ulec zmianie. Co więcej, nie chodzi tylko o skoki narciarskie.

Skoki narciarskie w TVN

Skoki narciarskie w TVN można określić zemstą za pewien polityczny plan. Oczywiście niektórzy mogą twierdzić, że jest inaczej, ale trudno w to uwierzyć. Niemniej jednak to w tym momencie nie jest najważniejsze – najważniejsze jest to, że mamy nowy obowiązek, któremu trzeba będzie sprostać. Nie sposób też zapomnieć o tym, że skoki narciarskie to dyscyplina, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością.

Na ocenę stacji przyjdzie jeszcze oczywiście czas – w końcu przed nami inauguracyjny weekend Pucharu Świata. Wypada także przypomnieć, że w studiu TVN-u będziemy oglądać Sebastiana Szczęsnego. Dziennikarz ten podążył za dyscypliną i tym samym opuścił Telewizję Polską, z którą związany był przez 17 lat.

Nie tylko skoki?

Co ciekawe, nie można wykluczyć, że TVN stanie się stacją, dla której sport ma spore znaczenie. Na portalu Wirtualne Media możemy przeczytać, że niewykluczone, iż w ramówce TVN-u (i nie tylko TVN-u) zagości żużel. Jeżeli rzeczywiście tak się stanie, z pewnością wiele osób będzie bardzo zadowolonych – sympatyków żużla nie brakuje.

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, co można powiedzieć na temat szczegółów ewentualnych transmisji? Pytanie na miejscu, ale na ten moment nie sposób pokusić się o odpowiedź. Wiemy tylko tyle, że rozmowy dotyczące transmisji są na samym początku, także wiele może się wydarzyć.