sportonline.pl

sport w najlepszym wydaniu

Jak wybrać bukmachera do gry online?

Zakłady sportowe online cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośników sportu. Obstawianie meczy i innych zawodów sportowych jest znacznie wygodniejsze niż odwiedzanie stacjonarnych punków bukmacherskich. Podpowiadamy, jak wybrać dobrego bukmachera do gry przez internet, na co zwracać uwagę.

Dobry bukmacher online musi być legalny – mieć licencję Ministerstwa Finansów. Ponadto powinien mieć szeroką ofertę zakładów i bonusy – promocje dla graczy. Betcris to legalny polski bukmacher online, który ma bardzo szeroką ofertę ciekawych zakładów różnych lig, rywalizacji i wielu dyscyplin sportowych oraz atrakcyjne bonusy – zarówno dla nowych Klientów, jak i dla tych, którzy decydują się zostać z nami na dłużej.

Szeroka oferta meczów i innych wydarzeń sportowych i nie tylko!

Legalny bukmacher online powinien mieć szeroką ofertę typowania meczów i innych wydarzeń. Polska Ekstraklasa; europejskie ligi Top 5 – Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1; europejskie puchary – Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji; inne ligi piłkarskie w Europie, Ameryce Południowej i w egzotycznych krajach; rozgrywki międzynarodowe – Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Liga Narodów, Copa America, Puchar Narodów Afryki, a także eliminacje do tych rozgrywek to tylko najważniejsze rozgrywki piłkarskie, które w swojej ofercie powinien mieć dobry bukmacher. Betcris oferuje znacznie więcej – oprócz samych meczy w tych rozgrywkach możesz obstawiać wybrane okoliczności w zależności od przewidzianych, jak np. liczbę goli, kartki, strzelców bramek itp.

Choć piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce, to typerzy chcą też obstawiać inne dyscypliny sportowe, a nawet wydarzenia polityczne i społeczne. Dobry bukmacher online powinien dawać również taką możliwość. Dlatego w szerokiej ofercie legalnego bukmachera Betcris dostępne są też takie dyscypliny drużynowe jak m.in.: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej, rugby, baseball, football amerykański, football australijski i wiele innych. Możesz obstawiać np. rozgrywki krajowe, pucharowe, czy popularne ligi amerykańskie – NBA, NHL, MLB czy NFL. Dajemy Ci też możliwość postawienia wyników w sportach indywidualnych, jak np. tenis, skoki narciarskie, szachy, snooker, darty, Formuła 1, kolarstwo i wiele innych. Z Betcris możesz też obstawiać sporty wirtualne, a nawet wydarzenia społeczno-polityczne!

Ważnym aspektem jest też możliwość sprawdzania wyników online i stawiania na mecze i inne wydarzenia nawet kiedy już się rozpoczęły – zakłady online live stanowią bardzo ważną część propozycji dla Typerów. To wszystko sprawia, że dzięki szerokiej i wielowymiarowej ofercie, Betcris zostawia konkurencję w tyle!

Atrakcyjne bonusy dla nowych Graczy i stałych Klientów

Duża konkurencja w zakładach sportowych online sprawia, że bukmacherzy dają do dyspozycji promocje – bonusy bukmacherskie. Również na tym polu Betcris pozostawia konkurencję daleko w tyle! W ofercie bukmachera dostępne są bonusy dla nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem wyników online, a także dla tych Klientów, którzy decydują się na regularne korzystanie z usług bukmachera!

Dla Typerów, którzy dopiero się rejestrują, Betcris oferuje BONUS do 1400 PLN na start. To jedyna taka oferta dostępna na rynku – nagradzane są aż 3 pierwsze depozyty dla nowych graczy! W propozycji bonusów Betcris ma również wiele atrakcyjnych promocji związanych z konkretnymi wydarzeniami lub tylko w wyznaczonych terminach.

Ponadto Betcris oferuje też bonusy na zakłady boostowe – to opcje na podwyższenie wybranych kursów online! Jedną z możliwości jest Boost dnia – codziennie dostępne wybrane wydarzenia, które mają wyższy niż standardowy kurs. Atrakcyjną propozycją dla graczy jest też Kupon dnia – to bonus na wybrany przez nas każdego dnia zestaw meczy. Stawiając taki kupon zyskasz podwyższony kurs – w przypadku wygranej zgarniesz więcej! Kolejną propozycją jest Kursowy boost – upolujesz najwyższe kursy na polskim rynku zakładów bukmacherskich!

Legalny bukmacher online – Betcris

Na koniec musimy również wspomnieć o tym, że jeśli chcesz obstawiać wyniki sportowe online, powinieneś korzystać tylko i wyłącznie z usług legalnych bukmacherów online. Betcris to międzynarodowa marka, która jest też obecna na polskim rynku. Posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich, która jest konieczna do tego, aby móc oferować możliwość legalnego obstawiania meczy online na terenie Rzeczpospolitej Polski.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.